Rüyada Anten Görmek

Rüyada Anten Görmek

Rüyasında anten görmek, fırsatların habercisidir. Durağan veya uzun süredir herhangi bir yenilik olmayan hayat yaşayan rüya sahibinin ansızın tanışacağı insanlardan gelen güzel bir teklifle yurt dışına gideceğini, bilimsel alanlarda çalışanlar için farklı tecrübeler edinecekleri, kariyerlerine olumlu katkılar sağlayacakları kuruluşlarda çalışacakları ve hayat deneyimlerini sonuna kadar artıracakları durumlar yaşanacağını bildirir.

Algıların açılacağını, kişinin etrafında olan biten her şeyin farkına çok daha net olarak varabileceğini, kendisine düşman olan veya dostluk yapanları da görebileceği, görüşünün genişleyeceği bir dönem geçireceğini bildirir. Bu rüyayı görenler iş yerlerinde kendilerine karşı olan, arkasından konuşan kimseleri de ifşa eder ve o kimselerle olan bağlarını net bir şekilde koparırlar.

Rüyada Televizyon Anteni Görmek

İyi bir kılavuz olan rüya sahibinin, kendi deneyimlerini çocuğuna veya kardeşlerine aktararak, onların hayatlarına yön vermelerini kolaylaştıracağına işarettir. Riskleri göze almadan, son derece akıllı ve aynı zamanda ayakları yere sağlam basan projelerde yer alınacağını, her zaman kenarda birikmiş bir parası olacak şekilde harcamalar yapılacağını da bildiren rüya, tedbirli davranılacak bir sürecin sonunda kişinin isteklerine daha kolay ulaşacağını müjdeler.

Rüyada Anten Tamir Etmek

Bocalama sürecini atlatan veya yaşadığı olumsuzluklar yüzünden neşesi kaçmış olan rüya sahibinin yeniden eskisi gibi iyi hissetmek için kendisini sosyal ortamlara atacağını, eski arkadaşlarıyla görüşeceğini, gereksiz kırgınlıklar yaşadığı kimselerle köprüleri yeniden kurmak için girişimlerde bulunacağını ve keyfini kaçıracak her türlü durumdan özellikle kaçınacağını işaret eder. Kişinin kendisine olan saygısını ve sevgisini yeniden kazanmaya başlayarak, acımasız eleştiriler yapmadan, her şeyi olduğu gibi kabullenmeyi öğrenerek yaşayacağına alamet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …