Rüyada Anahtar Vermek

Rüyada Anahtar Vermek

Rüyasında anahtar vermek, kişinin yoksul kimselere yardım eden biri olduğunu gösterir. İşsiz kişilere iş olanağının sunulması, evlenecek kimselerin ev kurmalarına yardım edileceği anlamlarına da gelir. Rüyada anahtar vermek başkasına güzel bir kısmet sunmak ve fırsat vermek anlamına geldiği gibi, İslami olarak da kişinin çok iyiliksever ve güzel ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Kişinin akıllıca davranmadığı ve mantıklı kararlar almadığı, bu nedenle de maddi kayıplar yaşayarak fakirleşeceği anlamlarına gelir. Rüyada anahtar veren kimse kendi kısmetini de başkalarına kaptırır.

Rüyada Anahtar Almak

Tanıdığı bir kişiden anahtar aldığını gören kişi işsiz ise güzel bir iş fırsatı elde eder. Şansı yaver gider ve hayatı güzelleşir. Anahtar aldığını gören kimse bekar ise evlenir, evli ise yeni bir ev ya da mülk satın alır. Anahtar genellikle iyi şansa, fırsatlara, yeni bir işe, ev, araba veya dükkan gibi mal sahibi olmaya yorumlanır. Anahtar aldığını gören kişinin tüm hayatı değişir, daha zengin bir yaşamı olur. Küskünlük yaşayan kimseler için de barışmaya delalet eder.

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Sevilen bir kimse ile ayrılık yaşanacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, büyük bir fırsatı değerlendiremediğinden dolayı çok pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyasında anahtar kaybeden kimse hayatını değiştirecek bir şansı görmezlikten gelir. Ortaklı iş sahibi olanlar ortaklarından ayrılırlar ve işleri ters gider, maddi anlamda da ciddi kayıplar söz konusu olur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …