Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Kaka yapmak, altınla tabir olunur. Rüya sahibinin eline altın geçecek ve bu altının borsadaki değerleri ile maddi gelir elde edecektir. Ayrıca mal sahibi olur ve bu malın değerlendirilmesi ile kazanç elde edilir. Rüya sahibi elindeki malı işleterek para kazanır. Evin tek para kazanan kişisi olacak ve tüm aileye bakmakla yükümlenecektir.

Rüyada Altına Pislemek

Rüyada altına pislemek, hayatta yük yapan şeyleri üzerinden atmaya işaret eder. Rüya sahibi yükselmesine engel olacak şeylerden, ağırlıklarından kurtulacaktır. Artık daha rahat ve huzurlu bir hayatı olacaktır. Dertleri ile sürekli uğraştığı kişilerle artık uğraşılmayacaktır. Rüya sahibi çevresindeki insanlarda da değişiklik yapacak ve yeni bir çevre yapacaktır.

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırmak, gerçekteki deyimiyle birlikte yorumlanır. Rüya sahibi yaşantısında çok etkileneceği şeyler yaşayacaktır. Gelişen bazı olaylar nedeniyle korku içerisinde yaşayacaktır. Kendisine veya sevdiklerine tehdit oluşturacak bazı unsurlar olacaktır. Onlardan kurtulmadığı sürece sürekli olarak bu korku ile yaşayacaktır. Ancak bundan kurtulmak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yaptığını görmek, iş hayatıyla ilgili bazı yenilikler, değişiklikler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi terfi edebilir ya da daha çok para kazanacağı yeni bir işe girecektir. Bu durum da daha rahat bir yaşam sürmesini sağlayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada kaka yapmak, bolluğa işaret eder, ancak bazılarına göre ise, haram mala delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …