Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada Altın Kolye Takmak

Altın kolye takmak, müjdeli ve olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin kaderinin yüzüne gülmesi ve şansının açılması sayesinde hayatının tam da hayal ettiği yönde ilerleme göstereceğine ve onu adım adım hedefine götüreceğine işaret eder. Rüya sahibi geçim kolaylığı içine girecek, işlerinde üstün başarı ve zafer elde edecek, ağız tadına ve bol gelire kavuşacak demektir.
Rüyada Boynuna Altın Kolye Takmak

Rüya sahibinin şifaya, mutluluğa ve kurtuluşa kavuşacağı anlamına gelir. Kişi, kendisini kötü ve hasta hissetmesine neden olan her türlü karamsar ve olumsuz düşüncelerinden arınacak, ruhunu ve bedeninin arındıracağı gibi huzur bulacak ve bu durum iş hayatına da olumlu yönde etki edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Altın Zincir Takmak

Bir kişi eğer rüyasında altın zincir taktığını görürse o kişinin rüyası, yaşamında büyük, sürpriz ve olumlu gelişmeler olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin gerek maddi, gerekse manevi anlamda rahat edeceğine, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Altın Takmak

Rüyayı gören kişi için hayırlı olayların olacağına delalet eder. Dünya nimetleri konusunda bolluk yaşamaya, daha güzel bir yaşama kavuşmaya, istediğini yiyebilmeye, istediğini alabilmeye ve istediği yere de dilediğince gidebilmenin rahatlığını yaşamaya yorulur.

Rüyada Altın Görmek

Bu rüya iki türlü tabir edilir. Kimi rüya tabirleri altını ağırlık almaya, sıkıntıya düşmeye, zorda kalmaya ve üzülmeye yorar ve hatta kişinin gördüğü altın sayısınca sorunla karşılaşacağını söyler. Fakat bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersi şekilde açıklar ve rüya sahibinin derdinden, kederinden, borcundan ve hastalığından kurtulacağına işaret ettiği yorumunu yaparlar.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Huzurlu bir yuva kurmaya ve zenginlik içinde yaşamaya rivayet edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …