Rüyada Allah’ı Görmek

Rüyada Allah’ı Görmek

Huzur, rahmet, bereket, selamet gibi manalara gelir. Lakin rüyada Allah’ı görmenin hayra yorulması için kişinin Allah’ı herhangi birine benzetmeden görmesi gerekir. Ayrıca bu görme reel manada değildir yani kişinin karşısında herhangi bir görüntü belirmez. Eğer herhangi bir şeye örneğin bir insana benzeterek görmüş ise bu rüya kişinin ya hastalanması ya da vefat etmek üzere olması gibi manalara gelir. Kişi sağlıklı ise hasta olacaktır, hasta biri ise vefat edecektir.

Rüyada Allah’ı Anlatmak

Bir kimse rüyasında çocuklara Allah’ı anlatıyorsa Allah’ın emir ve yasaklarına uyuyor, insanlara Allah’ı anlatmak için sürekli çaba gösteriyordur. Sadece Allah rızası için birilerine Allah’ı anlattığını gören kişi cennetle müjdelenmiştir. Para karşılığı ya da öğretmen olarak birilerine Allah’ı anlattığını gören kişi ise yakında yeni bir iş bulacaktır.

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Takva, edep ve haya gibi manalara gelmektedir. Ayrıca utanma manasına gelir. Bu kişi de Hz. Osman’ın edebi vardır, tıpkı meleklerin bile kendisinden haya ettiği, o geldiğinde ayağa kalkıp oturuşunu bile değiştirdiği Hz. Osman’ın hayası vardır.

Rüyada Allah’ı Görmek İçin Çabaladığını Görmek

Kişi sevdiği ile beraberdir hadisi tam da bu başlık için söylenebilir. Bir kimse susuz bir şekilde uyursa tüm gece rüyasında nehirleri, denizleri, su kenarlarını görür. Sevdiğini özlediğinde rüyasında sevgilisi ile buluşur, onu görür. O halde gerçekten Allah aşkı ile yanarsa rüyasında Allah’ı görür. Bir kimse rüyasında Allah’ı görmek için çabalarsa o kişi Allah aşkıyla yanıyor, onu rüyalarında görmek için hep pervane oluyordur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …