Rüyada Akrep Görmek

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin akrep görmesi Dedikoducu, yalancı ve iftiracı birine ve onun yüzünden aile içinde yaşanacak huzursuzluklara, sıkıntılara ve sorunlara ve ailenin düzeninin bozulmasına işaret eder. Akrep görmek her zaman yakınlarında dolaşan gezen ve arkadaşmış gibi sanılan bir düşman ve rakiptir. Bu düşman kişi, her zaman aile içinde olan, aileye ya da kişiye yakın duran, sevimli görünen fakat bilakis arkadan kuyu kazıp tuzaklar hazırlayan bir düşmandır.

Rüyada Akrep Görmek Ne Manaya Gelir?

Akrep görmek genelde iyi olarak yorulmaz. Eğer rüyada akrep gördüyseniz çevrenizde dedikodu yapan, iftira atan ve düşmanlık besleyen kişileri işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi için aile içinde baş gösterecek olan bazı sıkıntılara delalet eder. Ayrıca kişinin arkasından iş çevirecek hem arkadaş hem de aile içerisinde insanları anlatmaktadır.

Ailenin tüm mahremiyetini ve sırlarını öğrenerek onlara zarar verme hedefindedir. Rüyada, rüya sahibinin akrebi üzerinde ya da ağzında görmesi düşmanın çok yakınlarda biri olduğuna işaret eder. Rüyasında iç çamaşırında akrep gören erkeğin karısı kendisine kin besliyor demektir. Rüyada akrebi çiğ çiğ yemek düşmanını bertaraf etmeye, pişmiş olarak yemekse düşmanı sayesinde geçim sağlamaya delalet eder.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Akrep soktuğunu görmek, gerisi gelmeyecek olan kazanca ya da mala işaret eder.

Yatağında Akrep Görmek

Kişinin rüyasında yatağının içinde ya da üzerinde akrep olduğunu görmesi yakın bir düşmana ayrıca işlerde yavaşlamaya, kazancın ve rızkın azalmasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi için bir yola gitmeye işarettir.

Evde Akrep Görmek

Rüyada evinde akrep gören kişinin iş yerinde koltuğunda gözü olan bir düşmanı olduğuna ve ayağını kaydırmak için gizli gizli çalıştığına delalet eder. Rüyada evinde akreplerin olduğunu ve yandıklarını görmek tüm rakiplerin ve hasımların alaşağı edilmesi anlamına gelir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, bir hasmın ya da rakibin başına gelecek olan kötü bir olaya işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Akrep Görmek

Çok sayıda akrep görmek rakiplerin ve hasımların çokluğuna işaret eder.

Rüyada Elbisesinde Akrep Görmek

Rüyasında elbisesinde akrep gören kişi evlatları nedeni ile sıkıntıya ve üzüntüye düşecek, onlardan nankörlük görecek demektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …