Rüyada Akar Su Görmek

Rüyada Akar Su Görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili yapacağı yeni değişiklikler sayesinde daha yüksek pozisyonlarda görev almasına, mevki ve makam olarak yükselmesine işaret eder. Rüyada akar su aynı zamanda kişinin yaptığı iş değişikliği sonrası kazanılacak daha yüksek miktardaki paralar sayesinde borç ödeme kolaylığına erişeceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüyanızda çeşmeden akan su ince ise, yakın çevrenizde bulunan bir sevdiğinizin hasta haberini alacağınıza ve alacağınız haber nedeni ile yaşayacağınız derin üzüntü olarak yorumlanır. Şayet rüyanızda gördüğünüz çeşmeden akan su gür ve tazyikliyse müjdeli bir haber alacağınıza ve aldığınız haber karşısında çok sevineceğinize işaret eder.

Rüyada Hortumdan Akan Su Görmek

Rüyada hortumdan akan su görmek, size verilen sözlerin tutulacağına delalet eder. Rüyanızda hortumdan akan su ile ağaç suladığınızı görmeniz, bekar rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına ve evliliğinde de çok mutlu olacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin evli olması durumunda, aileye katılacak yeni bir bireye ve sağlıklı bir bebek sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Yerden Çıkan Su Görmek

Rüyada yerden çıkan su görmek, suyun berraklığına veya bulanıklığına göre yorumlanmaktadır. Şayet rüya sahibi çıkan suyun berrak olduğunu gördüyse, hayatında yaşadığı belirsizliklerden kısa zamanda kurtulacağına, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına delalettir. Çıkan suyun bulanık olması, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı belirsizlikleri ve memnuniyetsizlikleri işaret eder. Aynı zamanda iş değişikliği yapmayı düşünen kişiler için rüyada bulanık çıkan bir su görmek, yapılacak değişiklik için doğru zaman olmadığına yorulmaktadır.

Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

Rüya sahibinin yüksekten su aktığını görmesi, kamuda çalışan yüksek makamdaki tanıdıklarından gelecek olan iş yardımına işaret eder. Kişinin hak etmediği bir şekilde gelen emirle makam ve mevki sahibi olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …