Rüyada Adam Vurmak

Rüyada Adam Vurmak

kişiyi heyecana sevk edecek, bir anda mutluluktan gözyaşı döktürecek sevilen biriyle karşılaşmak, o kimsenin iyi haberini almak anlamına gelir. İzi kaybedilmiş bir yakına kavuşmak şeklinde de yorumlanan rüya, müjdeli, güzel bir haber olarak yorumlanabileceği gibi, aynı zamanda kişinin birine güç vermesi, o kimseyi kollaması ve her zaman arkasında durması olarak da tabir edilir. Adam vurmak, bir sıkıntıdan sonsuza dek kurtulmak, köklü değişiklikler yapmak şeklinde de görülmelidir. Rüya sahibinin tahmin etmediği sonuçlarla karşılaşacağı iş girişimlerine de işaret eden rüya, güç kazanmak, itibarlı biri olarak başka kimselerin zayıflıklarını kapatmak ve onlara yardımcı olmak, böbürlenmeden yoluna devam edecek olmak manasına da gelir.

Rüyada Silahla Adam Vurmak

Silah ses demektir ve vurulan kişi tanınıyorsa o kimsenin hayatındaki büyük değişikliklere dair bilgi alınacak, haberleşilecek demektir. Dini açıdan yorumlandığında, rüya sahibinin doğru olmayan yollara girdiğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimseleri ayırt edememesinden ötürü pek çok sıkıntı yaşayacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine yorumlanır. Vicdanı rahatsız edecek olaylar yaşanacağına ve kişinin hayatındaki yanlışları silmek istese de başarılı olamayacağına, üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada Adam Vurup Öldürmek

Kötü ve aynı zamanda kişiyi uzunca bir süre perişan edecek bir haberin alınması demektir. Diri görmek anlamına gelse de, görülecek kişinin rüya sahibine mutluluk değil, tam tersi sıkıntı getireceğine tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin sıkıntıları ailelerine de bulaşır ve sadece kendileri değil, sevdikleri insanlar da zorluklarla, ithamlarla ve haksızlıklarla karşılaşırlar. Uzun zaman boyunca yaşanacak kötü olayların başlangıcını ifade eder.

Rüyada Adam Vurmanın Psikolojik Yorumu

Birine karşı ölümcül şekilde kin duymak, o insana zarar vermek için planlar yapmak veya fırsat kollamak demektir. Rüya sahibinin içini kemiren bir öfkenin giderek tehlikeli bir hale geldiğine alamet eden rüya kontrolün kaybedilmiş olduğunun da göstergesidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …