Rüyada Acı Görmek

Rüyada Acı Görmek

Rüyada acı görmek, hayra yorulmadığı gibi her türlü sıkıntı ve belaya, ölüm haberi veya kazaya dair işaret olarak kabul edilir. Acı görmek kişi için mutsuzluk getirecek bazı gelişmelerin üst üste geleceğini ve bir dönem boyunca sıkıntılı olunacağını işaret eder. Özel yaşam veya iş hayatında çıkabilecek sorunlar nedeni ile can sıkıntısı yaşanacağına, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına alamettir. Acı görmek pişmanlık anlamına geldiği gibi, bazen de yapılacak hataların daha sonra kişiye vereceği üzüntüye yorumlanır. Tehlikeli bir durumla karşılaşmak, can güvenliğinin azalması veya düşmanları olanların saldırıya uğramaları gibi durumlara da yorumlanabilir.

Rüyada Acı Biber Görmek
Mutsuzluk verici bir haber almak ya da aşırı sıkıntı içine düşülecek bir durumun içinde bulunmak anlamına gelir. Acı biber yakın kişilerden duyulacak beklenmeyen kötü sözlere de alamettir. Kişiyi allak bullak eden bir sözün, hareketin veya tutumun işareti olan rüya, düşmanı olanların da alacakları zarara delalettir. Acı biber ölüm haberi almak şeklinde de tabir edilebilir

Rüyada Acı Çekmek
Aile üyelerinden birinin kaybı ve sonrasındaki yas sürecine işaret eden rüya aynı zamanda derin bir pişmanlık duygusuna kapılan rüya sahibinin kendisine gelemediği için işlerini önemsemediğini, para kaybının da bu dönem içinde söz konusu olacağını bildirir. Ruhani olarak yıpranan kişilerin kendilerini toparlamak konusunda çaresiz kaldıklarını ve yardım göreceklerini de bildirir. Acı çektiğini görenler, günah işleyen ve sonradan pişman olan kişiler oldukları için mutlaka tövbe etmeli ve Allah’a sığınmalıdırlar.

Rüyada Acı Görmenin Psikolojik Yorumu
Kişinin büyük bir kızgınlık içinde olduğunu ve başkalarına karşı yıpratıcı, yıkıcı davranışlar gösterdiğini, içindeki öfkeyi kontrol edememesi sonucunda kendisine dahi zarara verecek kadar ileri gidebileceğini bildirir. Gereğinden fazla süren ve psikolojik bir rahatsızlık halini alan yas tutma sürecine ve kişinin giderek acı çekerek yaşamayı normal kabul etmesi şeklinde de yorumlanabilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …