Rüyada Acele Görmek

Rüyada Acele Görmek

Rüyada acele ettiğini görmek, hata yapmaya, pişman olmaya delalet eder. Hayır işlerinde Acele etmek iyiliğe, şer işlerinde acele etmek hüsrana yahut tövbe ettiği günaha yeniden dönmeye işarettir.Rüyada acele yürümek zindeliğe, Rüyada acele etmek tembelliğe, Dünyalık konularda acele ettiğini görerek bundan sıkıntı duymak, işleri temkinli olarak yapmaya delalet eder.

Rüyada acele etmek

Rüyada acele ettigini görmek iyi degildir. Çünkü seytanin işi aceleciliktir. Acele ettigini gören hataya düser. Dine ait bir hususta acele ettigini görmek iyidir.

Eger acele ettigi sey dünyaya ait ise iyi degildir. Yalniz evlenme hususunda acele etmek hayir ile yorumlanir,

Ibni i Sirin e göre (r.a): Acele etmek rüyada pismanliga isarettir.

Cabir ül Magribi ye göre; rüyada acele, düsünme ile, düsünme de acele ile kiyaslanir. Düsünüp acele etmedigini görmek her iste acelenin zitti ile yorumlanir.

Dine ait bir iste düsünerek hareket ettigini görmek hayir degildir. Bu ancak dünyaya ait islerde hayirlidir.

Rüyada bir isin acele yapilmasini istemek, yapmak zorunda oldugunuz bir isi tamamlayarak yapamayacaginiza; vaktinde yapmaniz gereken bir isi de yetistiremeyeceginize isarettir.

Rüyada Acele etmek bir isin daima basari ile bitmesine engeldir. Eger bir seyin basari ile yapilmasi ve tamamlanmasi istenirse, o is için büyük bir sabra ihtiyaç vardir.

Rüyada bir yere bir randevuya yetismek için acele ettiginizi görmek, hakikatte birçok engellerle karsilasip varmak istediginiz hedefe gidemeyeceginizi gösterir.

Bazilarina göre;rüyada bir sey için acele etmek pismanliga delalet eder. Rüyada bir yolda acele yürüdügünü görmek düsündügü bir isinin geç olacagina, acele ederek gittigi yerde bir vapur veya treni kaçirdigini görmek, eline geçecek bir firsati kaçiracagina isarettir.

Bir kadının rüyada acele olarak iplik eğirdiğini görmesi, kaybolmuş bir kimsenin geleceğine delâlet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …