Rüyada Abraş Görmek

Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir? Ani hastalığa yakalanmak Allah tarafından nimet ve mala, insanların saygı sevgi ve ikramına, Sevmediği bir kimse ile zorunlu arkadaşlığa, Cildinde tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek istenmeyen mala, Sevmediği bir işin meydana gelmessine, Bu hastalıktan kurtulmak iyilik ve hayra delalet eder.

rüyada abras görmek iyi degildir. Kendi yüzünde bir abraslik belirtisi gören kimsenin esiyle aralarinda mutlaka bir anlasmazlik olur. Baska bir kimsenin abras oldugunu görmek, komsulari ile geçimsizlige delalet eder.

bazen hiç ummadığımız şeyler görebiliriz. Genelde çok enteresan gelen rüyaları gördüğümüzde anlamını merak ederiz. Bunlardan biri de rüyada abraş görmek. Akla ilk gelen soru abraş ne demek oluyor…

Abraş, alaca benekli, klorofil azlığından dolayı açık renkte lekeleri olan bitki yaprağı ve atın tüysüz yerlerinde görülen uyuza benzer bir hastalık gibi birçok anlamı mevcut. rüya tabirlerinde ise abraş hastalık anlamı ile yorulur.

Rüyada Abraş Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada abraş gördüyseniz yani alaca hastalığına yakalandığını gördüyseniz, Allah tarafından nimet ve bolluğa, ikram ve hürmete delalettir. Bir başka rivayete göre; kişinin sevmediği birisi ile arkadaşlık yapmasına işarettir.

Hastalığıyla hasta olan hallerden bir belirti görmek iyiye yorulmaz. Şöyle ki: rüyasında kendi evinde abraş hastalığı görmek, evinde bir tatsızlık çıkacağına işaretle tabir edilir.Rüyasında kendi yüzünde abraş (alaca) hastalığı belirtisi görmek, ailesi ile arasında sebepsiz hiç yüzünden bir mü­nakaşa çıkacağına işaretle yorumlanır.Rüyasında dostlarından (ahbaplarından) birinin abraş has­tası olduğunu görmek, o dostu ve ahbabıyla aralarındaki dostluğun ve ahbaplığın bozulacağına işarettir.

Ebu Saîd el-Vâiz’in Rüyada Abraş Görmekle İlgili Yorumu?

Hoşa gitmeyen bir şeyle karşılaşmaya delâlet eder. Kendi yüzünün Abraş olduğunu görmek, zevcesi ile arasında münakaşaya delâlet eder. Dost ve ahbaplarından birinin Abraş olduğunu görmek ise, o kişi ile dostluğun bozulacağına işarettir.

Kısa Kısa Tabirler Ve Yorumlar

Hoşa gitmeyen bir şeyle karşılaşmaya delâlet eder.
Rüyada abras görmek iyi degildir.
İbn-i Sirin: Abraş, mal ve zenginliktir.
Kendi yüzünün Abraş olduğunu görmek, zevcesi ile arasında münakaşaya delâlet eder.
Kendi yüzünde bir abraslik belirtisi gören kimsenin esiyle aralarinda mutlaka bir anlasmazlik olur.

Allame Meclisi: Kendi bedeninizde veya bir başkasının bedeninde abraşlık görmek; haram mala işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için, menfaat ve çıkar elde etmek için …