Rüyada Abese Suresi Görmek

Rüyada Abese Suresi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abese Suresi Görmek Ne Anlama Gelir? rüya Alimlerine Göre rüyanın Tabiri Şudur: rüyada Abese Suresi görmek Nasıl Tabir Edilir. rüyayı gören kimsenin kırmanı ye göre Abese suresini rüyasında okuyan veya dinleyen kimse, aşık suratlı olup, herkes tarafından kerahetle, tiksintiyle karşılanır. Kendisi herkesi hakir görerek gururlanır, büyüklük gösterir, fakirlere ve düşkünlere karşı hayrı iyiliği dokunur ise de, bu hali onları incitir. Bir başka yoruma göre de Rüyada Abese suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek çok sadaka ve zekat vermeye ve doğu tarafına yolculuğa yorumlanır.

Sadaka ve zekat anlamlarına gelir. Rüyada abese suresi okumak çok sadaka vermeye yorumlanır. Ondan bir parçayı okumak çok zekat ve sadaka vermeye yorumlanır. Rüyada abese süresini okuduğunu görmek doğu tarafına yolculuğa da işarettir.

Kirmani Demiştir Ki: O kişi insanları hakir görüp gurur ve kibre kapılır. Abese suresini rüyasında okuyan veya dinleyen kimse, kendisi herkesi hakir görerek gururlanır, büyüklük gösterir, fakirlere ve düşkünlere karşı hayrı dokunur ise de, bu hali onları incitir.

Cafer-i Sâdık Demiştir Ki: Fakir ve fukaraya karşı hayır ve hasenatı olursa da, bütün bunları riya ile yapar ve başa kakar demektedir.

Rüya Tabirlerine göre İse Abese Suresi Şu Şekilde Tabir Edilmektedir

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada Abese suresini okumak; zayıflara ve düşkünlere iyilikte bulunacağınıza yorumlanır. İbn-i Sîrîn: Rüyada abese suresi görmek: Kibirleneceğinize ve yüzünüzü insanlara karşı ekşiteceğinize işaret eder. Kirmanî: Abese suresi okumak çokça oruç tutacağınıza işarettir.

Kirmani’ Ye Göre Rüyanın Manası?

Abese suresini rüyasında okuyan veya dinleyen kimse, asık suratlı olup, herkes tarafından kerahetle, tiksintiyle karşılanır. Moral bozan, surat asan, her şeyden yakınan ve çevresine kötü davranışlarda bulunan kimse, çevresi tarafından sevilmemeye başlar ve dışlanır.

Rüyasında Abase suresi gören kişi, herkesi hakir görerek gururlanır, büyüklük gösterir, yaptıklarıyla böbürlenir, fakirlere ve düşkünlere karşı hayrı dokunduğu halde bunu dillendirir, bu hali onları incitir. Rüyasında Abese suresi gören kişi, kendini beğenmiş ve her şeyin kendi etrafında döndüğünü sandığını bir ruh halinde olur.

Bir başka rivayete göre de, rüyada Abese suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; çok sadaka ve zekat vermeye ve Doğu tarafına yolculuğa işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için, menfaat ve çıkar elde etmek için …