Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada Abanoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abanoz Görmek Ne Anlama Gelir? abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir rüyada abanoz agaci görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. Abanoz agacindan yapilmis ev esyasi, kadin ve erkek için de evlenmege isarettir.

Rüyada Abanoz Görmek Ne Manaya Gelir?

Ancak evlenilecek kisi huysuz ve geçimsiz olmasi yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez. Bir rivayete göre de; rüyada abanoz agaci görmek, Hindistana gideceginize veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçi bir adamla dostluk kuracaginiza delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada abanoz agacini veya Abanozdan yapilmis esya gören kimsenin, çok inatçi birisi ile evlenmesine ya da inatçi birisi ile is yapmasina isaret eder. Rüyada abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder

Abanoz ağacını rüyasında bir erkek görüyorsa neşeli ve zengin bir kadınla tanışacağına; kadın görüyorsa da Katı kalpli zengin bir erkekle karşılaşacağına yorumlanır. Abanoz ağacından yapılmış eşya ortaya çıkacak farklı gelişmeler olarak tabir edilir. Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye gideceğinizle tabir edilir.

Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın ve erkek için de evlenmeye işaret eder. Fakat evlenilecek aday huysuz ve geçimsiz olacağından, bu evlilik uzun süre devam etmeyeceğine yorulur. Bir başka rivayete göre de; rüyanızda abanoz ağacı görmek, Hindistan gibi uzak ülkelere gideceğinize bu seyahat sayesinde maddi manevi kazanç sağlayacağınıza seyahat arkadaşı edineceğinize ya da o bölgeye mensup zengin ama inatçı biriyle dostluk kuracağınız anlamına gelir. Bir başka rivayete göre ise: inatçı birisi ile iş yapacağınızı gösterir.

Abanoz ağacı görmek, kuvvet ve dirayete de işaret eder.

Bazı yorumcular da inatçı misafirlerle karşılaşmaya, ağacı satmayı da o misafirlerden kurtulmaya yorumlar.

Abanoz ağacı çalışkan, azimli ve cimri kişiye işarettir.

İbn-i Sirin

Abanoz ağacı gören kişi, kendi işinde sağlam ve çalışkan olmakla beraber cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişi olarak yorumlamıştır.

Kirmani

Abanoz ağacı çalışkan, kararlı ve cimri kadına.Erkek görürse neşeli, zengin kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için, menfaat ve çıkar elde etmek için …