Kulaklar Nedir

Kulaklar Nedir

Kulaklar Nedir? Kulaklar Ne Demek? Kulaklar Nedir Kısaca? Kulaklar Ne Demektir? Kulaklar Hakkında Bilgi?

Kulaklar Nedir, Kulaklar Büyük ve kepçe kulaklar, hilekar. Yassı kulaklar tedbirli, soğukkanlı, iradeli. Kulak memesi bükük ve belirgin olan büyük kulaklar müzik yeteneği Yukarı kısmı keskin kulaklar akıllı, ılımlı, ölçülü Eğer kulağın dış cephesinin tüm öğeleri eşit şekilde gelişmişse bu kulaklara sahip kişilerin akli ve zeka yeteneği de iyi gelişmiştir.

Aşırı etli kulaklar – somurtkan, kaba. Çok küçük kulaklar – duyarlı Sert kulaklar – sağlığı yerinde Dik kulaklar – hastalık Dar ve uzun kulaklar – hasetçi, tamahkar. Eğer kulak memesi oyuk şekilli ise – yetenekli Dörtgen kulaklar – metanetli, nezaketli, edepli Tüylü kulaklar – muhakeme yeteneği güçlü ayrıca, etli ise -hassas, duyarlı.

Düzgün biçimli kulaklar mutlu çocukluğun belirtisidir. Biçimsiz ve solgun kulaklar .ise bunun tersini gösterir. Aşırı büyük ve aşırı küçük kulaklar kişilik yetersizliğidir.

Kulakların Yerleşimi

Kulağın üst sınırı kaşlardan yukarıdaysa yüksek entelekt kaşlarla göz arasındaysa orta üzeri entelekt, gözlerden aşağıdaysa düşük entelekt belirtisidir.

Kulak memesinin düzgün biçimli olmaması dengesiz kişilik anlamına gelmektedir Kulak memelerinin uzun olması kaygısızlık, az belirgin olması titizlik, çok büyük olması bilgelik belirtisidir Kulak memesinin hafiften ileri çıkması içtenlik, iç kulak kavsinin gerilmiş olması kendine hakim olabilme, iç kulak kavsinin öne çıkması ise kendini kontrol edememe belirtisidir.

Pembe Renkli Kulak

Sağlıklı olma, kulak içinde benlerin olması ise hastalık belirtisidir. Solda Aşırı küçük daire şekilli kulaklar – Korkak Sol ortada Aşağıya doğru aşırı sivri kulaklar – Kaba hislere yatkın Sağ ortada Büyük kulaklar – Müziğe yetenekli Sağda Normal kulaklar – Ciddi, sağduyulu

Solda Uzun ve ensiz kulak – Hasetçi, esirgeyen Sol ortada Büyük, kepçe kulaklar – Çok konuşan, aptal Sağ ortada Kıllı kulaklar – Uzun ömürlü, iyi duyma yeteneğine sahip Sağda Dörtgen şekilli kulak – iyi ahlaklı

Ayrıca kontrol et

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? Stres Nedir?

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? sinirli, karamsar, bunalmış ve yalnız mı hissediyorsunuz? Dert etmeyin. Bu hepimizin …