Akrep Burcu Nedir

Akrep Burcu Nedir

Neden bu kadar hassas bir yemek yiyen kişisiniz Eğer yemeğini hoş, tatlı, lezzetli, nefis ve mükemmel isteyen biri varsa, o mutlaka bir Akreptir. ister inanın, ister inanmayın, bol bol yiyip içme konusunda çok titiz olma özelliğinizden dolayı, yemek hassasiyetiniz sizi çok fazla yemek yemeye götürmez. Yemek yemeyi unutma ve kendinizi alkollü içeceklere fazla kaptırma eğiliminizden dolayı bazı problemlerle sık karşılaşabilirsiniz

Bu sizi gerçekten mutsuz, bezmiş ve ilgisiz yapar. Zodyaktaki tüm burçların içinde Akrep alkollü içkilere açısından en dayanıklı olanıdır. Ancak bu özelliğinizin sizi bakışlarınızda zaman zaman maymun iştahlı duygulara sahip bir biçime sokarak kendini olumsuz yönde gösterdiği de olur. Hayır, teşekkürler veya yeterli,teşekkürler demesini bilmeniz gerekiyor.

Aldığınız kalorilerin en önemli kısmının sabah ve öğleden sonra yakılması gerekmektedir. Akşamları büyük ve ağır yemeklerden kaçının. Burcunuz üretim organlarını temsil eder. vücudunuz için gerekli madde kalsiyum sülfattır. Bu madde olmazsa solunum yolları rahatsızlanabilir. Proteince zengin, tahıllardan yapılmış ekmekler, balık ve deniz ürünleri, yeşil salata, soğan, kırmızı turp, şeker pancarı, taze meyve ve sebzeler içeren bir diyet üzerinde yoğunlaşın.

Doğru beslenme içinizdeki gerginlik ve sıkıntıları büyük oranda azaltacaktır. Vücudunuzun bir aracın yakıt tankının göstergesi gibi olduğunu düşünün F çok dolu olduğunu, E ise boş olduğunu gösterir. Siz bu göstergeyi ortalardan aşağı düşürmeyin, ama çok ta doldurmayın. Doğrusu da budur.

Ayrıca kontrol et

Transpalet Nedir

Transpalet Nedir? Transpalet Ne Demek?

Transpalet Nedir?  Araçların yapılış amaçları yük taşımak, ağır yükleri bir noktadan başka bir noktaya (yatay …